040zon, de grote zonnepanelenactie van 040energie, update data

Onlangs is 040zon gestart, de grote zonnepanelenactie van 040energie in 2015. In vrijwel alle wijken van Eindhoven zullen informatiebijeenkomsten en wijkacties worden georganiseerd door de Eindhovense duurzame energievereniging 040energie. Hiermee wil de vereniging een flinke bijdrage leveren aan het verduurzamen en energieneutraal maken van Eindhoven en duurzame, lokaal opgewekte en betaalbare energie voor alle Eindhovenaren weer een stapje dichterbij brengen.

Redenen om mee te doen aan 040zon zijn:

  • Zonnepanelen zijn een goede investering: ze zijn duurzaam, ze gaan minimaal 25 jaar mee, en je verdient ze in 7-11 jaar terug. Daarna heb je nog jarenlang gratis stroom. Zonnepanelen leveren meer op dan een spaarrekening.
  • Goede en eerlijke voorlichting van lokale vrijwilligers zonder winstoogmerk.
  • Je krijgt de installatie die het best bij jouw situatie past door persoonlijk advies van een expert.
  • Een betrouwbare door ons geselecteerde leverancier met hele scherpe prijzen.
  • Begeleiding van het proces van offerte tot aflevering, hulp bij problemen, en controle van de opbrengst van jouw zonnepanelen door onze vrijwilligers.
  • Gratis hulp bij het zelf terugvragen van de BTW (ruwweg 16% van je investering).
  • Je wordt automatisch lid van 040energie waardoor je mee kunt doen aan onze andere activiteiten.

Kijk voor informatie en informatiebijeenkomsten in geheel Eindhoven op http://040energie.nl/zoninformatie

Lokale duurzame energie doen we samen!

040zon informatiebijeenkomsten

WIJK LOCATIE DATUM START
Villapark, Lakerlopen De Ronde 26-feb 19:45
Doornakkers-O, Doornakkers-W, Tongelrese Akkers De Toeloop 5-mrt 19:45
Strijp binnen de Ring De Meerpaal 5-mrt 19:45

Een gedachte over “040zon, de grote zonnepanelenactie van 040energie, update data”

  1. Tip? Een week geleden heb ik de voorlichtingsavond gevolg betreffende zonnepanelen in onze wijk. Ik heb me toen gemeld met de idee om in de wijk zo mogelijk de zonnepanelen niet per huis op de daken te plaatsen, maar op een centraal punt – een gebouw met plat dak o.i.d. en er een gezamenlijke actie van te maken. Dat oogste veel bijval.

Reacties zijn gesloten.